PROFESJONALNE DOMOWE SPA

Maski Peel-OFF to sposób na samodzielne wykonywanie profesjonalnych zabiegów SPA w domu. Powstały w wyniku adaptacji receptur przygotowanych do profesjonalnego użytku w domu. Powstały w wyniku adaptacji receptur przygotowanych do profesjonalnego użytku w taki sposób aby każdy mógł zabiegi wykonać samodzielnie. Takie rozwiązanie pozwoliło na stworzenie ekskluzywnego kosmetyku wcześniej dostępnego tylko w najbardziej prestiżowych salonach SPA z możliwością przeprowadzenia zabiegów w domu.

Dobra MarkaINITIALETM PEEL-OFF

RYŻ

Potas, Witaminy z grupy B

Naturalne Wybielanie

+rozjaśnia przebarwienia skóry
+utrzymuje poziom nawilżenia
+oczyszcza i dotlenia

Maska skutecznie zatrzymuje wodę wewnątrz naskórka, dostarcza witaminy i minerały, oraz bardzo cenne nienasycone kwasy tłuszczowe, zwiększa produkcję kolagenu w skórze i przyczynia się do regeneracji, skutecznie wzmacnia i odżywia na poziomie głębszych warstw skóry. Po zabiegu cera wygląda wyraźnie wypoczęta, powierzchnia naskórka wygładzona i rozjaśniona. Ryż wykazuje ponadto właściwości oczyszczające, zawarte w ryżu substancje neutralizują toksyny.

 

SLSNATURALNE RECEPTURY

Wszystkie receptury oparto na precyzyjnym doborze składników, które stanowią nieomal w 100% substancje naturalne. Podstawowym składnikiem  – bazą kosmetyku jest ziemia okrzemkowa – proszek z jednokomórkowych glonów. Zawarte w nich związki krzemu zapewniają skórze elastyczność i sprężystość, wpływają korzystnie na stan naczyń krwionośnych i ułatwiają odnowę tkanki łącznej dodatkowo wykazując działanie ujędrniające i poprawiające mikrokrążenie skórne. Poszczególne składniki wykorzystane przy stworzeniu masek oprócz całkowicie naturalnego pochodzenia charakteryzuje to że są w całości wolne od SLS i parabenów.