Dobra MarkaINITIALE PROBIOTICATM

PAPAJA
INTENSYWNA REGENERACJA

+oczyszcza
+poprawia koloryt
+stymuluje odnowe komórek
+wygładza powierzchnie skóry

Maska zawiera papainy – enzymy proteolityczne, które rozkładają białko i pozwalają skutecznie usunąć martwe komórki naskórka. Papaina wykazuje także właściwości regeneracyjne: zawiera argininę i prolinę – aminokwasy znane ze swoich właściwości stymulowania odnowy komórkowej. Poza tym, papaja jest bogata w karotenoidy o silnym działaniu przeciwrodnikowym. Posiadają one zdolność neutralizacji tlenu singletowego dzięki czemu opóźniają procesy starzenia skóry oraz zapobiegają podrażnieniom słonecznym

Dobra Marka

ProBio Puder (nazwa systematyczna: Clay) to glinka naturalna bogata w sole mineralne i mikroelementy takie jak wapń, żelazo, magnez, mangan, fosfor, potas, molibden i selen. ProBio Puder posiada niezwykłą moc absorbowania zanieczyszczeń ze skóry, zmiękczając ją i łagodząc podrażnienia. ProBio Puder to jednocześnie odżywka dla skóry, regulator pH i naturalny konserwant, nie alergizuje, nie podrażnia, ma działanie antyutleniające, aktywuje pożyteczną mikroflorę, która wypiera patogeny. ProBio Puder nadaje się do każdego rodzaju cery. Szczególnie wskazany jest dla cer delikatnych i z tendencją do występowania niedoskonałości, gdyż nie zatyka porów i nie zawiera tłuszczu.

Dobra Marka
Innowacyjne formuły wyrobów INITIALE PROBIOTICA znalazły szerokie uznanie rynku czego dowodem jest nagrodzenie ich tytułem Dobra Marka 2016 w kategorii Odkrycie Roku.

INITIALE PROBIOTICA ZŁOTE GODŁO QUALITY INTERNATIONAL 2017 w kategorii QI PRODUCT – produkt najwyższej jakości.

Najwyższa Jakość, to największy Program projakościowy w Polsce Realizowany pod patronatem Polskiego Komitetu Normalizacyjnego Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

 


W badaniach funkcjonalnych niezależnego laboratorium

Dobra Marka

 

95% badanych stwierdziło, że po zastosowaniu wyrobu, skóra stała się delikatna i aksamitna w dotyku.

 

 

Dobra Marka

 

90% badanych stwierdziło, że po zastosowaniu skóra jest rozjaśniona a koloryt skóry został wyrównany.

 

 

Dobra Marka

 

95% badanych stwierdziło, że wyrób dobrze oczyszcza skórę dzięki czemu krem/serum idealnie się wchłaniają.

 

 

 

 

Badania aplikacyjne panelowe wykonane przez akredytowane laboratorium JARS Sp. z o.o. Polskie Laboratoria badawcze, na reprezentatywnej grupie probantów uwzględniających różne grupy wiekowe i odzwierciedlającej różne potrzeby skóry.