Dobra MarkaINITIALE PROBIOTICATM

Oliwka
Pielęgnacja i Nawilżenie

+intensywnie odżywia i nawilża
+hamuje procesy starzenia się skóry
+pozostawia skórę jędrną elastyczną i gładką

Oliwa z oliwek zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe (oleinowy, linolenowy, alfa linolenowy), jest bogata w prowitaminę A i tokoferole (witamina F), które poprawiają elastyczność skóry, czyniąc ją miękką i delikatną. Liście oliwne mają właściwości przeciwutleniające i ściągające. Maska zapobiega powstawaniu zmarszczek oraz redukuje i spłyca już istniejące.W wyraźny sposób wygładza, odświeża i ujędrnia skórę twarzy i szyi.

Dobra Marka

 

ProBio Puder (nazwa systematyczna: Clay) to glinka naturalna bogata w sole mineralne i mikroelementy takie jak wapń, żelazo, magnez, mangan, fosfor, potas, molibden i selen. ProBio Puder posiada niezwykłą moc absorbowania zanieczyszczeń ze skóry, zmiękczając ją i łagodząc podrażnienia. ProBio Puder to jednocześnie odżywka dla skóry, regulator pH i naturalny konserwant, nie alergizuje, nie podrażnia, ma działanie antyutleniające, aktywuje pożyteczną mikroflorę, która wypiera patogeny. ProBio Puder nadaje się do każdego rodzaju cery. Szczególnie wskazany jest dla cer delikatnych i z tendencją do występowania niedoskonałości, gdyż nie zatyka porów i nie zawiera tłuszczu.

Dobra Marka
Innowacyjne formuły wyrobów INITIALE PROBIOTICA znalazły szerokie uznanie rynku czego dowodem jest nagrodzenie ich tytułem Dobra Marka 2016 w kategorii Odkrycie Roku.

INITIALE PROBIOTICA ZŁOTE GODŁO QUALITY INTERNATIONAL 2017 w kategorii QI PRODUCT – produkt najwyższej jakości.

Najwyższa Jakość, to największy Program projakościowy w Polsce Realizowany pod patronatem Polskiego Komitetu Normalizacyjnego Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.


W badaniach funkcjonalnych niezależnego laboratorium

Dobra Marka

 

100% badanych po użyciu maski stwierdziło poprawę jędrności skóry.

 

 

Dobra Marka

 

95% stwierdziło, że po zastosowaniu produktu, skóra stała się delikatna i aksamitna w dotyku.

 

 

Dobra Marka

 

100% badanych stwierdziło, że produkt dobrze oczyszcza skórę dzięki czemu krem/serum idealnie się wchłaniają.

 

 

 

 

Badania aplikacyjne panelowe wykonane przez akredytowane laboratorium JARS Sp. z o.o. Polskie Laboratoria badawcze, na reprezentatywnej grupie probantów uwzględniających różne grupy wiekowe i odzwierciedlającej różne potrzeby skóry.