Dobra MarkaINITIALE PROBIOTICATM

MAROKAŃSKA GLINKA GHASSOUL Z GREJPFRUTEM
MINERALNE WZMOCNIENIE

+nawilża
+nadaje elastyczność
+redukuje zmarszczki

Naturalna glinka Ghassoul posiada działanie ściągające i regenerujące, idealnie wygładza, dotlenia i odżywia zmęczoną skórę, absorbuje zanieczyszczenia i matuje skórę. Jest glinką delikatną dla tego doskonale nadaje się do każdego typu cery, ze szczególnym wskazaniem cery wrażliwe, przetłuszczającej się i trądzikowej. Bogata w krzemionkę o właściwościach regenerujących i wzmacniających strukturę włókien kolagenowych i elastyny.Ekstrakt  grejpfruta zawiera dużą dawkę polifenoli, antyoksydantów, oraz witaminę C, głęboko nawilża, dotlenia i odżywia, działa na skórę odprężająco i tonizująco, przywraca młody wygląd skóry.

Dobra Marka

ProBio Puder (nazwa systematyczna: Clay) to glinka naturalna bogata w sole mineralne i mikroelementy takie jak wapń, żelazo, magnez, mangan, fosfor, potas, molibden i selen. ProBio Puder posiada niezwykłą moc absorbowania zanieczyszczeń ze skóry, zmiękczając ją i łagodząc podrażnienia. ProBio Puder to jednocześnie odżywka dla skóry, regulator pH i naturalny konserwant, nie alergizuje, nie podrażnia, ma działanie antyutleniające, aktywuje pożyteczną mikroflorę, która wypiera patogeny. ProBio Puder nadaje się do każdego rodzaju cery. Szczególnie wskazany jest dla cer delikatnych i z tendencją do występowania niedoskonałości, gdyż nie zatyka porów i nie zawiera tłuszczu.

Dobra Marka
Innowacyjne formuły wyrobów INITIALE PROBIOTICA znalazły szerokie uznanie rynku czego dowodem jest nagrodzenie ich tytułem Dobra Marka 2016 w kategorii Odkrycie Roku.

INITIALE PROBIOTICA ZŁOTE GODŁO QUALITY INTERNATIONAL 2017 w kategorii QI PRODUCT – produkt najwyższej jakości.

Najwyższa Jakość, to największy Program projakościowy w Polsce Realizowany pod patronatem Polskiego Komitetu Normalizacyjnego Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

 


W badaniach funkcjonalnych niezależnego laboratorium

Dobra Marka

 

100% badanych stwierdziło, że wyrób dobrze oczyszcza skórę przygotowując ją na przyjęcie kremu/serum.

 

 

Dobra Marka

 

95% badanych stwierdziło, że po zastosowaniu skóra stała się delikatna i aksamitna w dotyku.

 

 

Dobra Marka

 

90% badanych stwierdziło, że skóra jest rozjaśniona, a koloryt skóry został wyrównany.

 

 

 

 

Badania aplikacyjne panelowe wykonane przez akredytowane laboratorium JARS Sp. z o.o. Polskie Laboratoria badawcze, na reprezentatywnej grupie probantów uwzględniających różne grupy wiekowe i odzwierciedlającej różne potrzeby skóry.