PROFESJONALNE DOMOWE SPA

Maski Peel-OFF to sposób na samodzielne wykonywanie profesjonalnych zabiegów SPA w domu. Powstały w wyniku adaptacji receptur przygotowanych do profesjonalnego użytku w domu. Powstały w wyniku adaptacji receptur przygotowanych do profesjonalnego użytku w taki sposób aby każdy mógł zabiegi wykonać samodzielnie. Takie rozwiązanie pozwoliło na stworzenie ekskluzywnego kosmetyku wcześniej dostępnego tylko w najbardziej prestiżowych salonach SPA z możliwością przeprowadzenia zabiegów w domu.

Dobra MarkaINITIALETM PEEL-OFF

MAROKAŃSKA GLINKA GHASSOUL Z GREJPFRUTEM

Witamina C

Wygładzanie i Regeneracja

+działa ściągająco i regeneracyjnie
+wzmacnia włókna kolagenowe
+oczyszcza i dotlenia

Maska zawiera papainy – enzymy, które rozkładają białko i pozwalają skutecznie usunąć martwe komórki naskórka. Papaina daje również efekt regeneracyjny; zawiera aminokwasy znane ze swoich właściwości stymulowania odnowy komórkowej. Papaja jest bogata w karotenoidy o silnym działaniu przeciwrodnikowym, dzięki czemu opóźnia procesy starzenia się skóry oraz zapobiegają podrażnieniom słonecznym.

 

SLSNATURALNE RECEPTURY

Wszystkie receptury oparto na precyzyjnym doborze składników, które stanowią nieomal w 100% substancje naturalne. Podstawowym składnikiem  – bazą kosmetyku jest ziemia okrzemkowa – proszek z jednokomórkowych glonów. Zawarte w nich związki krzemu zapewniają skórze elastyczność i sprężystość, wpływają korzystnie na stan naczyń krwionośnych i ułatwiają odnowę tkanki łącznej dodatkowo wykazując działanie ujędrniające i poprawiające mikrokrążenie skórne. Poszczególne składniki wykorzystane przy stworzeniu masek oprócz całkowicie naturalnego pochodzenia charakteryzuje to że są w całości wolne od SLS i parabenów.