PROFESJONALNE DOMOWE SPA

Maski Peel-OFF to sposób na samodzielne wykonywanie profesjonalnych zabiegów SPA w domu. Powstały w wyniku adaptacji receptur przygotowanych do profesjonalnego użytku w domu. Powstały w wyniku adaptacji receptur przygotowanych do profesjonalnego użytku w taki sposób aby każdy mógł zabiegi wykonać samodzielnie. Takie rozwiązanie pozwoliło na stworzenie ekskluzywnego kosmetyku wcześniej dostępnego tylko w najbardziej prestiżowych salonach SPA z możliwością przeprowadzenia zabiegów w domu.

Dobra MarkaINITIALETM PEEL-OFF

LUKSUSOWA

Koenzym Q10, Minerały, Lipidy

Odbudowa i Rozświetlenie

+rozjaśnia przebarwienia
+doskonale napina skórę
+pobudza naturalną regeneracje komórek

Maska z cennym perłowym wyciągiem i koenzymem Q10 sprawia, że skóra staje się delikatna i pełna blasku. Zawarta w niej wyjątkowa formuła bogata w proteiny, minerały, lipidy i aminokwasy ma działanie antyseptyczne i przeciwzapalne. Maska korzystnie wpływa na cerę suchą i wrażliwą, dzięki swoim silnie nawilżającym właściwościom.

 

 

SLSNATURALNE RECEPTURY

Wszystkie receptury oparto na precyzyjnym doborze składników, które stanowią nieomal w 100% substancje naturalne. Podstawowym składnikiem  – bazą kosmetyku jest ziemia okrzemkowa – proszek z jednokomórkowych glonów. Zawarte w nich związki krzemu zapewniają skórze elastyczność i sprężystość, wpływają korzystnie na stan naczyń krwionośnych i ułatwiają odnowę tkanki łącznej dodatkowo wykazując działanie ujędrniające i poprawiające mikrokrążenie skórne. Poszczególne składniki wykorzystane przy stworzeniu masek oprócz całkowicie naturalnego pochodzenia charakteryzuje to że są w całości wolne od SLS i parabenów.