PROFESJONALNE DOMOWE SPA

Maski Peel-OFF to sposób na samodzielne wykonywanie profesjonalnych zabiegów SPA w domu. Powstały w wyniku adaptacji receptur przygotowanych do profesjonalnego użytku w domu. Powstały w wyniku adaptacji receptur przygotowanych do profesjonalnego użytku w taki sposób aby każdy mógł zabiegi wykonać samodzielnie. Takie rozwiązanie pozwoliło na stworzenie ekskluzywnego kosmetyku wcześniej dostępnego tylko w najbardziej prestiżowych salonach SPA z możliwością przeprowadzenia zabiegów w domu.

Dobra MarkaINITIALETM PEEL-OFF

KAWIOR

Proteiny, Minerały, Fosfolipidy

Odmłodzenie i Rewitalizacja

+stymuluje syntezę kolagenu i elasyny
+odżywia i silnie dotlenia
+opóźnia proces starzenia się skóry

Odżywczy koktajl z kawioru, bogaty w proteiny i minerały dogłębnie rewitalizuje skórę, poprawia jej koloryt, a także stymuluje odnowę komórek. Zawarty w masce kawior, wspomaga produkcję kolagenu, jednocześnie walcząc z pierwszymi oznakami starzenia się skóry. Maska odżywia i dotlenia skórę oraz pobudza syntezę kolagenu i elastyny.

 

 

SLSNATURALNE RECEPTURY

Wszystkie receptury oparto na precyzyjnym doborze składników, które stanowią nieomal w 100% substancje naturalne. Podstawowym składnikiem  – bazą kosmetyku jest ziemia okrzemkowa – proszek z jednokomórkowych glonów. Zawarte w nich związki krzemu zapewniają skórze elastyczność i sprężystość, wpływają korzystnie na stan naczyń krwionośnych i ułatwiają odnowę tkanki łącznej dodatkowo wykazując działanie ujędrniające i poprawiające mikrokrążenie skórne. Poszczególne składniki wykorzystane przy stworzeniu masek oprócz całkowicie naturalnego pochodzenia charakteryzuje to że są w całości wolne od SLS i parabenów.