PREBIOTYCZNY PUDER DO KĄPIELI

PREBIOTYCZNE PUDRY DO KĄPIELI- kolejna propozycja kosmetyków naturalnych powstałych pod marką INITIALE PROBIOTICA podobnie jak wszystkie wyroby tej marki w swojej innowacyjności łączą wysoką funkcjonalność wyrobu z oddziaływaniem na zdrowie.

Jak w przypadku wszystkich wyrobów z grupy INITIALE pudry do kąpieli powstały w wyniku adaptacji profesjonalnych receptur wykorzystywanych w luksusowych gabinetach SPA, w taki sposób aby mogły by stosowane w domowych warunkach. Poczucie luksusu jakie zapewnia stosowanie tego wyrobu uzupełnia dobroczynne oddziaływanie na zdrowie, tak zawartych w nich perfekcyjnie dobranych naturalnych substancji składników aktywnych jak i zastosowanie ProBio Pudru umożliwiającego korzystanie z dobrodziejstw świata pożytecznych mikroorganizmów.

Naturalna glinka – ProBio Puder bogata w sole mineralnej mikroelementy sprawia, że kąpiel nabiera właściwości nie tylko pielęgnacyjnych, ale także zdrowotnych. ProBio Puder absorbuje zanieczyszczenia, a tym samym pożyteczna mikroflorę skóry, łagodzi podrażnienia, reguluje pH skóry i działa przeciwutleniająco.

Dobra MarkaDobra Marka

 

Innowacyjne formuły wyrobów INITIALE PROBIOTICA znalazły szerokie uznanie czego dowodem jest nagrodzenie ich tytułem Dobra Marka 2016 w kategorii Odkrycie Roku i ZŁOTYM GODŁEM QUALITY INTERNATIONAL 2017 w kategorii QI PRODUCT – produkt najwyższej jakości.

 

 

 

 

Dobra Marka

 

INITIALE PROBIOTICATM
PREBIOTYCZNY PUDER DO KĄPIELI
DZIKI RYŻ

Rozjaśnia przebarwienia skóry
Nawilża i tonizuje
Działa antyoksydacyjnie

 

 

Dobra Marka

 

INITIALE PROBIOTICATM
PREBIOTYCZNY PUDER DO KĄPIELI
KOZIE MLEKO

Głęboko nawilża i odżywia
Stymuluje mikrokrążenie
Wygładza powierzchnię skóry

 

 

Dobra Marka

 

INITIALE PROBIOTICATM
PREBIOTYCZNY PUDER DO KĄPIELI
ZIELONA HERBATA

Głęboko oczyszcza
Łagodzi podrażnienia skóry
Pobudza naturalną regenerację komórek

 

 

 

 

Luksusowy Prebiotyczny Puder do kąpieli to ukojenie dla ciała i ducha.
Widocznym efektem już po pierwszym użyciu jest odżywiona,
gładka i długotrwale miękka skóra.