PROFESJONALNE DOMOWE SPA

Maski Peel-OFF to sposób na samodzielne wykonywanie profesjonalnych zabiegów SPA w domu. Powstały w wyniku adaptacji receptur przygotowanych do profesjonalnego użytku w domu. Powstały w wyniku adaptacji receptur przygotowanych do profesjonalnego użytku w taki sposób aby każdy mógł zabiegi wykonać samodzielnie. Takie rozwiązanie pozwoliło na stworzenie ekskluzywnego kosmetyku wcześniej dostępnego tylko w najbardziej prestiżowych salonach SPA z możliwością przeprowadzenia zabiegów w domu.

Dobra MarkaINITIALETM PEEL-OFF

DRZEWO HERBACIANE

Kwas Salicynowy + Antyoksydanty

Oczyszczenie i Regeneracja

+głęboko oczyszcza skórę z toksyn
+działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie
+wzmacnia i ujędrnia skórę

Maska z drzewa herbacianego przeznaczona jest dla skóry tłustej i skłonnej do niedoskonałości. Zawiera olejek z drzewa herbacianego posiadający oczyszczające działanie na skórę, wykazuje właściwości bakteriobójcze. Ekstrakt z wierzby zawarty w tej masce bogaty jest w cenny kwas salicylowy regulujący wydzielanie sebum.

 

 

 

SLSNATURALNE RECEPTURY

Wszystkie receptury oparto na precyzyjnym doborze składników, które stanowią nieomal w 100% substancje naturalne. Podstawowym składnikiem  – bazą kosmetyku jest ziemia okrzemkowa – proszek z jednokomórkowych glonów. Zawarte w nich związki krzemu zapewniają skórze elastyczność i sprężystość, wpływają korzystnie na stan naczyń krwionośnych i ułatwiają odnowę tkanki łącznej dodatkowo wykazując działanie ujędrniające i poprawiające mikrokrążenie skórne. Poszczególne składniki wykorzystane przy stworzeniu masek oprócz całkowicie naturalnego pochodzenia charakteryzuje to że są w całości wolne od SLS i parabenów.