Dobra MarkaINITIALE BOTANICATM

CZERWONE OWOCE

ŻURAWINA, TRUSKAWKA, MALINA

Maska z dodatkiem cennych wyciągów z owoców. Doskonale sprawdza się w pielęgnacji skóry suchej i mieszanej.

+regeneruje
+ujędrnia
+wygładza powierzchnie skóry

 

 

 

 

Dobra Marka

ŻURAWINA
Zawarte w żurawinie flawonoidy są odpowiedzialne za zwalczanie wolnych rodników, będących przyczyną starzenia się skóry. Zawiera witaminy A, C oraz witaminy z grupy B, a także żelazo, fosfor, wapń oraz kwasy owocowe. Posiada właściwości wygładzające, ujędrniające i rozjaśniające, zapobiega przebarwieniom, głęboko nawilża, stosowana w zabiegach odmładzających, dedykowana dla cery dojrzałej.

TRUSKAWKA
Źródło witamin C, A, E, B1, B2, B6, pomaga w walce z przebarwieniami, wzmacnia i ujędrnia skórę, normalizuje wydzielanie sebum, jest naturalnym antyoksydantem, pomaga w walce z trądzikiem, poprawia nawilżenie i ukrwienie skóry, wyrównuje kolor skóry.

MALINA
Bardzo dobrze oczyszcza skórę z toksyn i różnych zanieczyszczeń, poprawia wygląd skóry, rozświetla i dodaje blasku. Bogata w witaminę C i E, zawiera rewitalizujące związki mineralne oraz odżywcze pektyny i cukry.

Dobra Marka
Innowacyjne formuły wyrobów INITIALE BOTANICA znalazły szerokie uznanie rynku czego dowodem jest nagrodzenie ich tytułem Dobra Marka 2016 w kategorii Odkrycie Roku.

INITIALE BOTANICA ZŁOTE GODŁO QUALITY INTERNATIONAL 2017 w kategorii QI PRODUCT – produkt najwyższej jakości.

Najwyższa Jakość, to największy Program projakościowy w Polsce Realizowany pod patronatem Polskiego Komitetu Normalizacyjnego Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.