Dobra MarkaINITIALE PROBIOTICATM

CZARNA PORZECZKA
OCZYSZCZENIE I WYGŁADZENIE

+stymuluje mikrokrążenie
+chroni DNA komórek
+łagodzi podrażnienia
+rozjaśnia przebarwienia skóry

Maska z cennym wyciągiem z owoców czarnej porzeczki, zawiera dużą dawkę aktywnych antyoksydantów wspomagających neutralizowanie wolnych rodników mających negatywny wpływ na DNA komórek skóry. Bogata jest w antocyjany, które wzmacniają strukturę kapilarną naczyń krwionośnych. Aktywuje mikro cyrkulacje i odblokowuje pory co usprawnia oczyszczanie oraz głębszą penetracje składników odżywczych. Dzięki wysokiemu stężeniu witaminy C, korzystnie wpływa na cerę suchą i wrażliwą. Pomaga odzyskać właściwy poziom nawilżenia skóry i chroni ją przed zmianami i podrażnieniami. Nasiona czarnej porzeczki zawierają olej, bogaty w kwas gamma linolenowy (omega6) który ma właściwości rozjaśniające, wpływa na poprawę stanu skóry, przywraca jej młody wygląd.

Dobra Marka

ProBio Puder (nazwa systematyczna: Clay) to glinka naturalna bogata w sole mineralne i mikroelementy takie jak wapń, żelazo, magnez, mangan, fosfor, potas, molibden i selen. ProBio Puder posiada niezwykłą moc absorbowania zanieczyszczeń ze skóry, zmiękczając ją i łagodząc podrażnienia. ProBio Puder to jednocześnie odżywka dla skóry, regulator pH i naturalny konserwant, nie alergizuje, nie podrażnia, ma działanie antyutleniające, aktywuje pożyteczną mikroflorę, która wypiera patogeny. ProBio Puder nadaje się do każdego rodzaju cery. Szczególnie wskazany jest dla cer delikatnych i z tendencją do występowania niedoskonałości, gdyż nie zatyka porów i nie zawiera tłuszczu.

Dobra Marka
Innowacyjne formuły wyrobów INITIALE PROBIOTICA znalazły szerokie uznanie rynku czego dowodem jest nagrodzenie ich tytułem Dobra Marka 2016 w kategorii Odkrycie Roku.

INITIALE PROBIOTICA ZŁOTE GODŁO QUALITY INTERNATIONAL 2017 w kategorii QI PRODUCT – produkt najwyższej jakości.

Najwyższa Jakość, to największy Program projakościowy w Polsce Realizowany pod patronatem Polskiego Komitetu Normalizacyjnego Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

 


W badaniach funkcjonalnych niezależnego laboratorium

Dobra Marka

 

95% badanych stwierdziło, że po zastosowaniu wyrobu, skóra stała się delikatna i aksamitna w dotyku.

 

 

Dobra Marka

 

85% badanych stwierdziło, że po zastosowaniu wyrobu, skóra ma zdrowszy, młody i bardziej promienny wygląd.

 

 

Dobra Marka

 

90% badanych stwierdziło, że wyrób dobrze oczyszcza skórę dzięki czemu krem/serum idealnie się wchłaniają.

 

 

 

 

Badania aplikacyjne panelowe wykonane przez akredytowane laboratorium JARS Sp. z o.o. Polskie Laboratoria badawcze, na reprezentatywnej grupie probantów uwzględniających różne grupy wiekowe i odzwierciedlającej różne potrzeby skóry.