PROFESJONALNE DOMOWE SPA

Maski Peel-OFF to sposób na samodzielne wykonywanie profesjonalnych zabiegów SPA w domu. Powstały w wyniku adaptacji receptur przygotowanych do profesjonalnego użytku w domu. Powstały w wyniku adaptacji receptur przygotowanych do profesjonalnego użytku w taki sposób aby każdy mógł zabiegi wykonać samodzielnie. Takie rozwiązanie pozwoliło na stworzenie ekskluzywnego kosmetyku wcześniej dostępnego tylko w najbardziej prestiżowych salonach SPA z możliwością przeprowadzenia zabiegów w domu.

Dobra MarkaINITIALETM PEEL-OFF

GLINKA MORSKA Z CYTRYNĄ I ROZMARYNEM

Witaminy i Mikroelementy

Odnowa Komórkowa

+stymuluje procesy regeneracji
+działa antyoksydacyjne
+rozjaśnia przebarwienia

MASKA PEEL-OFF GLINKA MORSKA Z CYTRYNĄ I ROZMARYNEM bogata w związki pochodzenia organicznego i składniki mineralne, witaminy i mikroelementy (wapń, potas, magnez, żelazo). Oczyszcza, zmiękcza i wygładza skórę, stymuluje proces regeneracji.
Poprawia mikrokrążenie, przyspiesza wydalanie szkodliwych produktów przemiany materii, działa detoksykująco. Utrzymuje poziom nawilżenia, poprawia elastyczność i jędrność skóry, stymuluje żywotność komórek. Zawarte w niej cenne oligoelemnty biorą udział w odnowie komórkowej i leczeniu skóry. Ekstrakt z cytryny bierze aktywny udział w odnowie komórkowej skóry, rozjaśnia przebarwienia, łagodzi stany zapalne. Składniki biologiczne czynne zawarte w liściach rozmarynu mają działanie antyseptyczne, łagodzące, chronią przed promieniowaniem UV i zmianami skóry.

 

SLSNATURALNE RECEPTURY

Wszystkie receptury oparto na precyzyjnym doborze składników, które stanowią nieomal w 100% substancje naturalne. Podstawowym składnikiem  – bazą kosmetyku jest ziemia okrzemkowa – proszek z jednokomórkowych glonów. Zawarte w nich związki krzemu zapewniają skórze elastyczność i sprężystość, wpływają korzystnie na stan naczyń krwionośnych i ułatwiają odnowę tkanki łącznej dodatkowo wykazując działanie ujędrniające i poprawiające mikrokrążenie skórne. Poszczególne składniki wykorzystane przy stworzeniu masek oprócz całkowicie naturalnego pochodzenia charakteryzuje to że są w całości wolne od SLS i parabenów.