Dobra MarkaINITIALE PROBIOTICATM

ALGI MIKROORGANICZNE

Maseczka – oczyszcza skórę
Okłady – redukują cellulit
Peeling – usuwa zrogowaciały naskórek
Odżywka – wzmacnia i regeneruje włosy

Algi Ascophyllum nodosum pochodzą z najczystszych wód Oceanu Atlantyckiego u wybrzeży Islandii. Zawierają pełną gamę składników odżywczych, soli mineralnych i witamin. Dostarczają makro i mikroelementy (m.in. wapń, magnez, sód, potas, siarka, fosfor, jod, miedź, cynk, selen), polisacharydy, tłuszcze, witaminę C, E, K, witaminy z grupy B oraz prowitaminę A. Łagodzą stany zapalne skóry, poprawiają koloryt, i wygładzają powierzchnię naskórka, intensywnie nawilżają przesuszoną i zmęczoną skórę całego ciała, przynoszą ukojenie skórze łuszczącej się i popękanej. Doskonałe w terapii trądziku młodzieńczego. Okłady z alg redukują nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulit.

Dobra Marka

ProBio Puder (nazwa systematyczna: Clay) to glinka naturalna bogata w sole mineralne i mikroelementy takie jak wapń, żelazo, magnez, mangan, fosfor, potas, molibden i selen. ProBio Puder posiada niezwykłą moc absorbowania zanieczyszczeń ze skóry, zmiękczając ją i łagodząc podrażnienia. ProBio Puder to jednocześnie odżywka dla skóry, regulator pH i naturalny konserwant, nie alergizuje, nie podrażnia, ma działanie antyutleniające, aktywuje pożyteczną mikroflorę, która wypiera patogeny. ProBio Puder nadaje się do każdego rodzaju cery. Szczególnie wskazany jest dla cer delikatnych i z tendencją do występowania niedoskonałości, gdyż nie zatyka porów i nie zawiera tłuszczu.

Dobra Marka
Innowacyjne formuły wyrobów INITIALE PROBIOTICA znalazły szerokie uznanie rynku czego dowodem jest nagrodzenie ich tytułem Dobra Marka 2016 w kategorii Odkrycie Roku.

INITIALE PROBIOTICA ZŁOTE GODŁO QUALITY INTERNATIONAL 2017 w kategorii QI PRODUCT – produkt najwyższej jakości.

Najwyższa Jakość, to największy Program projakościowy w Polsce Realizowany pod patronatem Polskiego Komitetu Normalizacyjnego Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

 


W badaniach funkcjonalnych niezależnego laboratorium

Dobra Marka

 

96% badanych stwierdziło, że po zastosowaniu wystąpił efekt uczucia gładkości skóry.

 

 

Dobra Marka

 

92% badanych potwierdziło działanie oczyszczające skórę.

 

 

 

Badania aplikacyjne panelowe wykonane przez akredytowane laboratorium JARS Sp. z o.o. Polskie Laboratoria badawcze, na reprezentatywnej grupie probantów uwzględniających różne grupy wiekowe i odzwierciedlającej różne potrzeby skóry.