PROFESJONALNE DOMOWE SPA

Maski Peel-OFF to sposób na samodzielne wykonywanie profesjonalnych zabiegów SPA w domu. Powstały w wyniku adaptacji receptur przygotowanych do profesjonalnego użytku w domu. Powstały w wyniku adaptacji receptur przygotowanych do profesjonalnego użytku w taki sposób aby każdy mógł zabiegi wykonać samodzielnie. Takie rozwiązanie pozwoliło na stworzenie ekskluzywnego kosmetyku wcześniej dostępnego tylko w najbardziej prestiżowych salonach SPA z możliwością przeprowadzenia zabiegów w domu.

Dobra MarkaINITIALETM PEEL-OFF

ACEROLA

Witamina C

Odżywcza Pielęgnacja

+tonizuje
+Uelastycznia
+wzmacnia skórę

Acerola jest jednym z najbogatszych w witaminę C owoców. Zawiera 100 razy więcej witaminy C niż owoce cytrusowe. Ten przypominający wiśnie owoc, posiada dobroczynne właściwości przeciwutleniające, neutralizujące wolne rodniki, przeciwdziałając przedwczesnym procesom starzenia się skóry. Ponadto posiada właściwości rozjaśniania przebarwień skóry.

 

 

SLSNATURALNE RECEPTURY

Wszystkie receptury oparto na precyzyjnym doborze składników, które stanowią nieomal w 100% substancje naturalne. Podstawowym składnikiem  – bazą kosmetyku jest ziemia okrzemkowa – proszek z jednokomórkowych glonów. Zawarte w nich związki krzemu zapewniają skórze elastyczność i sprężystość, wpływają korzystnie na stan naczyń krwionośnych i ułatwiają odnowę tkanki łącznej dodatkowo wykazując działanie ujędrniające i poprawiające mikrokrążenie skórne. Poszczególne składniki wykorzystane przy stworzeniu masek oprócz całkowicie naturalnego pochodzenia charakteryzuje to że są w całości wolne od SLS i parabenów.